Przejdź do treści
 • Potęga kwasu hialuronowego

  Kwas hialuronowy to produkt bardzo często stosowany w medycynie estetycznej. Jest wspaniałym wypełniaczem i alternatywą dla botoksu. Jego siła tkwi w tym, że to produkt naturalny, który występuje w naszym organizmie.

 • Dermatoskopia - profilaktyczne badanie znamion

  Profilaktyczne badanie znamion i zmian skórnych

  Zapraszamy na profilaktyczne badanie znamion. Nie lekceważ zmian skórnych. Zbadaj się !

 • Nadpotliwość
  Marzysz o założeniu eleganckiej koszuli, sukienki ale boisz się krępujących plam pod pachami? Wstydzisz się podawać rękę na przywitanie, ponieważ Twoje dłonie są zawsze mokre od potu? Ten zabieg pomoże Ci pozbyć się problemu.
 • Laserowe zamykanie naczynek

  Laserowe zamykanie naczynek to bezbolesny i nieinwazyjny dla naskórka zabieg, w wyniku którego likwiduje się znamiona naczyniowe, czyli tzw. pajączki naczyniowe. Są to prześwitujące przez skórę naczynia włosowate, w postaci pojedynczych nitek lub większej „siateczki”.

 • Wygładzanie zmarszczek Katowice

  Nieodłącznym objawem towarzyszącym starzeniu się ludzkiego organizmu jest powstawanie zmarszczek. W Centrum Estetyki Ciała w Katowicach posiadamy wiele możliwości odmładzania skóry i przywracania jej młodzieńczej jędrności i gładkości.

 • Modelowanie sylwetki Katowice

  Klinika Centrum Estetyki Ciała w Katowicach specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki, dzięki którym nasi pacjenci mogą nie tylko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim poprawić wygląd swojego ciała. Interesuje Cię poprawienie sylwetki w Katowicach?