Przejdź do treści
Hydrolift

Hydrolift

Złote nici Katowice

Coraz więcej osób zwraca się o pomoc do medycyny estetycznej, aby wyglądać młodziej, poczuć się lepiej i zyskać większą pewność siebie. Jednym z najpopularniejszych zabiegów są złote nici (nici hialuronowe). Świetnie sprawdzają się one w spowolnieniu procesów starzenia, poprawie owalu twarzy i wygładzeniu zmarszczek. Znamy je pod nazwą "nici liftingujące".

Złote nici - doskonała alternatywa dla chirurgii

Nici hialuronowe (hydrolift) to rewolucyjny sposób wprowadzania w skórę dotychczas stosowanego kwasu hialuronowego. Wypełniacz wprowadza się w ściśle określonych miejscach, co powoduje zmniejszenie opadania skóry i modeluje rysy całej twarzy. Tym sposobem podnosimy brwi i liftujemy górną powiekę, podnosimy opadające policzki i owal twarzy, zmniejszamy głębokość bruzd nosowych i zmarszczek marionetki. W czasie jednego zabiegu,uzyskujemy poprawę wyglądu całej twarzy!

Nici liftingujące to niechirurgiczny lifting twarzy. W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów medycyny estetycznej, wykorzystuje ona organiczne włókna, które stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W rezultacie nie tylko wygładza się zmarszczki, ale również poprawia się elastyczność i jędrność skóry.

Wykonanie

Złote nici wprowadzane są do skóry przez specjalistę – lekarza medycyny estetycznej. Wszczepienie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny, który odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Wprowadzany mikrokaniulą preparat zawiera środki, które niwelują ból. Cały zabieg trwa ok. 20 – 30 minut.

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu: policzki wypełniają się, owal twarzy podnosi się i ujędrnia. Umiejętnie wykonany zabieg ma dwukierunkowe działanie - prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża, ujędrnia i rewitalizuje skórę. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zanikają po kilku godzinach.

Po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności bez konieczności intensywnego wysiłku fizycznego czy okresu rekonwalescencji.

Zabieg umożliwia:

  • likwidację tzw. chomików

  • wyszczuplenie twarzy

  • zaokrąglenie policzków

  • odmłodzenie twarzy

  • spowolnienie procesów starzenia

  • poprawa konturów twarzy

  • wygładzenie zmarszczek

  • uniesienie kącika ust

  • uniesienie kącika oka

  • uniesienie brwi

Efekt: do 12 miesięcy.

Efekty zastosowania złotych nici

W krótkim czasie po zabiegu pacjent zauważa znaczną poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, wygładzenie skóry i jej odmłodzenie. Efekt liftingu utrzymuje się od roku do nawet dwóch lat. To oznacza, że złote nici oferują długotrwałe efekty przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych rezultatów.

Bezpieczeństwo i skuteczność nici liftingujących

Złote nici są stosowane od lat w medycynie estetycznej. Ich zastosowanie jest uważane za jedną z najbezpieczniejszych metod na poprawę konturów twarzy, rewitalizację skóry, a nawet modelowanie twarzy. Dodatkowo, efekty utrzymują się dłużej niż po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Kto powinien zdecydować się na złote nici?

Złote nici są idealnym rozwiązaniem dla osób, które dostrzegają pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak opadające kąciki ust, brwi, policzki, czy zwiotczenie skóry na szyi. Są to także doskonała opcja dla tych, którzy chcieliby poprawić owal twarzy, ale obawiają się zabiegu liftingu chirurgicznego.

Podsumowanie

Zabieg złotych nici to skuteczna i nieinwazyjna metoda odmłodzenia twarzy. Bez potrzeby użycia skalpela, nici liftingujące stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do zdecydowanej poprawy jędrności i elastyczności skóry. Zabieg jest bezpieczny, a efekty jego wykonania są długotrwałe i naturalne. Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na odmłodzenie swojej twarzy, złote nici to doskonała propozycja.

Zabieg można wykonać dla całej twarzy lub wybranych jej partii. Niemal natychmiastowo pacjent widzi efekty - skóra staje się bardziej jędrna, zdrowsza i młodsza, a owal twarzy ulega wyraźnej poprawie. W naszej klinice, każdy zabieg jest wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który gwarantuje pełne zadowolenie i bezpieczeństwo pacjentów.

Przyjdź i przekonaj się o efektach złotych nici. Dbaj o swoją skórę z pomocą najnowszych technologii medycyny estetycznej i ciesz się młodszym wyglądem na dłużej.

Sprawdź nasze pozostałe zabiegi medycyny estetycznej!