Przejdź do treści
Lek. stom. Natalia Kulczyńska
Lekarz Medycyny Estetycznej
Wykształcenie | Członkostwo
World Society of Anti-Aging Medicine
Union Internationale de Medicine Esthetique
Szkoła Kosmetologii Lekarskiej w Krakowie

Członek WOSIAM (World Society of Anti-Aging Medicine) oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique - Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej). Lekarz kosmetolog podyplomowej szkoły kosmetologii lekarskiej w Krakowie.

Uczestniczę w licznych, potwierdzonych dyplomami i certyfikatami polskich i zagranicznych kongresach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej. Z największą starannością staram się stale podnosić swoje kwalifikacje, aktualizuję i rozwijam wiedzę zawodową oraz doskonalę umiejętności praktyczne.

Medycyna estetyczna jest dziedziną rozwijającą się niezwykle dynamicznie, dlatego też nieustanne kształcenie i śledzenie nowości dotyczących zarówno preparatów, jak i technik zabiegowych jest niezbędne do stałego wzrostu poziomu i jakości wykonywanych usług, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań, a tym samym zwiększania zakresu wykonywanych zabiegów i ich efektywności.

Swój zawód wykonuję z niezwykłą przyjemnością, ponieważ jest on moją życiową pasją. Dobro pacjenta jest dla mnie najwyższą wartością, a wszystkie zabiegi sygnowane przez Kulczyńska MEDYCYNA ESTETYCZNA wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o zdrowie pacjentów. Najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Najnowsze technologie i nowoczesne preparaty światowych firm medycznych sprawiają, że zabiegi są bezpieczne i możliwie nieinwazyjne. Naszym pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję.

Dobry wygląd dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, a tym samym zyskujemy energię do realizacji zamierzonych celów. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki.