Przejdź do treści
Laser scition

Laser Sciton Pro Fractional Contour

Laser Sciton Pro Fractional Contour to pierwszy laser frakcyjny, który pozwala kontrolować wiązkę światła podczas zabiegu, dzięki precyzyjnie ustalonej głębokości, średnicy i gęstości działania na skórę, przy jednoczesnym wyeliminowaniu niekontrolowanego nagrzewania. Pozwala to łączyć zabiegi peelingu laserowego i frakcjonowania skóry. Dzięki temu można osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, przy skróconym okresie rekonwalescencji.

Zabieg laserem Sciton Contour Resurfacing pozwala na głęboką odnowę skóry, w trudnych bliznach, rozstępach, zmarszczkach. Zabieg usuwa warstwę skóry do określonej głębokości, w zależności od defektu skóry, oczekiwanego efektu i planowanego czasu rekonwalescencji. Zastosowanie przed zabiegiem frakcyjnym peelingu laserowego, stymuluje wzrost nowego kolagenu, co zwiększa grubość skóry i poprawia jej sprężystość.

Jest to rewolucyjna procedura odnowy skóry, która polega na wykonaniu w skórze mikroskopijnych „dziurek”, a otaczająca je zdrowa skóra przyspiesza gojenie. Tak dochodzi do tworzenia nowego kolagenu, który dodaje skórze jędrności i sprężystości.

Używając kombinacji obu metod: peelingu i zabiegu frakcyjnego, dostosowuje się parametry do indywidualnych potrzeb pacjenta, aby usuwać zmarszczki, wiotkość skóry, blizny, rozstępy, zrogowacenia naskórka, zaburzenia pigmentacji.