Przejdź do treści
Nici Aptos

Nici APTOS

Lifting bez skalpela

Zabiegi zakładania nici APTOS są wykonywane od ponad 16 lat. Od tamtej pory były regularnie unowocześniane, uzupełniane i rozwijane. Obecnie prezentują bogatą i skuteczną ofertę korygowania opadających tkanek miękkich twarzy, szyi, podbródka i ciała. Nici APTOS umożliwiają stworzenie podskórnego rusztowania powstrzymującego procesy grawitacyjne. Lifting nićmi APTOS Katowice wykonywany jest w naszym Centrum Estetyki Ciała.

Specjalistyczne, wchłanialne nici APTOS liftingująco – odmładzające o opatentowanej budowie, przeznaczone do zabiegów  medycyny estetycznej i antiaging. Zabiegi systemem nici APTOS rekomenduje się jako mało inwazyjną procedurę, dzięki której uzyskamy uniesienie tkanek, zmianę ich kształtu  a także poprawę jakości skóry.

Efekt zabiegu nićmi APTOS

Dzięki wypustkom i kształtowi igieł możemy podciągać opadnięte tkanki, napinać wiotką skórę, wypełniać bruzdy i zapobiegać marszczeniu się skóry. W efekcie uzyskujemy:

 • lifting (uniesienie tkanek)

 • lifting twarzy nićmi APTOS

 • usunięta asymetria twarzy nićmi APTOS

 • lifting podbródka nićmi APTOS

 • nadanie objętości

 • korektę konturu twarzy

 • odmłodzenie skóry przez jej nawilżenie (nici APTOS Excellence z kwasem hialuronowym)

 • poprawę gęstości.

Obszary ciała i efekty nici liftingujących APTOS obejmują:

 • lifting twarzy nićmi APTOS

 • lifting ust nićmi APTOS

 • lifting szyi nićmi APTOS

 • korekcja uszu nićmi APTOS

 • lifting powiek nićmi APTOS

 • korekta chomików nićmi APTOS

 • napięta skóra twarzy nićmi APTOS

Najczęściej unosimy brwi, wypełniamy policzki, usuwamy bruzdy nosowo-wargowe i bruzdy marionetek, usuwamy „chomiki”, napinamy skórę podbródka, usuwamy zmarszczki i bruzdy. Zabieg dedykowany jest dla kobiet, jak i mężczyzn.

Wskazania do zabiegu

Do zabiegów z użyciem nici APTOS kwalifikujemy osoby z oznakami zwiotczenia i opadania tkanek miękkich. Zabiegi są polecane, by podnieść wygląd powiek nićmi aptos i poprawić ich linię, zredukować bruzdy wargowo-nosowe, wypełnić policzki i wykonać korekcję chomików nićmi aptos, wymodelować owal twarzy, żuchwę i podbródek oraz zniwelowana asymetria twarzy nićmi APTOS.

Przeciwwskazania

Przeciwskazania nici liftingujących obejmują okres ciąży i karmienia piersią. Wśród innych przeciwwskazań są: choroby autoimmunologiczne, kolagenoza, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie (II i III stopień), hemofilia, zaburzenia psychiczne i neurotyczne, stany zapalne i nowotwory w obszarze zabiegu, tendencja do przerostu i bliznowacenia, zaburzenia krwi, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Przebieg zabiegu

Zabiegi systemem nici APTOS wykonywane są w warunkach gabinetu zabiegowego lub jako uzupełnienie innego zabiegu operacyjnego. Do tkanki podskórnej, w miejscu gdzie planujemy założyć nici lekarz podaje miejscowe znieczulenie. Następnie wprowadza nici wchłanialne za pomocą specjalistycznych igieł lub kaniul. W wyniku zabiegu może wystąpić obrzęk, siniak, zaciągnięcie skóry, ślad po wkłuciu, ból. Zabieg trwa 30-60 min.

Ceny liftingu nićmi APTOS ustalane są podczas indywidualnej konsultacji lekarskiej i zależą od okolicy a także ilości użytych nici. Lifting twarzy nićmi APTOS będzie miał inną cenę, niż lifting czoła nićmi APTOS z uwagi na powierzchnię, dlatego warto udać się na konsultację lekarską. Podczas konsultacji lekarz oceni także przeciwskazania nici liftingujących do Państwa sytuacji zdrowotnej.

Informacje o firmie:
Firma APTOS to jedna z czołowych marek na rynku specjalistycznych nici estetycznych. Z długą historią i równie imponującą listą innowacji i patentów. Metoda jest bardzo popularna w dermatologii estetycznej, ceniona za skuteczność, z jaką nici podnoszą i rewitalizują zwiotczałe tkanki twarzy, oraz ze względu na świetne efekty, minimalną inwazyjność i krótki okres rekonwalescencji. W ten sposób nici APTOS Visage Excellence HA łączą właściwości liftingujące z odmładzającymi. Dostępne są także nici APTOS needle, nici APTOS thread, nici APTOS Exellence, nici APTOS nano i nici APTOS light.