Przejdź do treści

Powiększenie biustu

Piersi to jeden z najczęściej ocenianych atutów kobiecej sylwetki. Nic dziwnego, że wiele kobiet niezadowolonych z ich wyglądu decyduje się na zmianę. Dlatego chirurgia plastyczna i zabiegi powiększania biustu cieszą się coraz większą popularnością.

Operacje plastyczne sprawiają, że piersi stają się bardziej jędrne, wypełnione i w zależności od wybranej metody również większe.

Pożądany efekt można uzyskać w różny sposób. Kluczem do sukcesu są jednak przede wszystkim odpowiednie proporcje i naturalny wygląd. Takie rezultaty w Centrum Estetyki Ciała osiągamy za pomocą implantów, przeszczepu tłuszczu lub metodą hybrydową łączącą dwie poprzednie.

Implanty piersi

Powiększanie piersi implantami to bardzo popularna metoda stosowana od dawna. Polega na chirurgicznym umieszczeniu implantów pod każdą z piersi. Jej zaletami są stałe efekty i możliwość znacznej zmiany rozmiaru biustu.

W Centrum Estetyki Ciała korzystamy z nowoczesnych implantów i bezpiecznych technik operacyjnych. Chcemy zapewnić jak najlepsze efekty bez ryzyka. Dlatego wszczepiamy implanty sprawdzonej marki POLYTECH, w tym implanty z mikropoliuretanową powłoką z pianki Microthane® oraz implanty firmy MOTIVA.

Komfort pacjentek jest dla nas bardzo ważny, dlatego wprowadzamy również nowe, lżejsze implanty piersiowe B-Lite®, które nawet w przypadku modeli o dużych rozmiarach redukują obciążenie piersi. B-Lite® są wypełnione żelem silikonowym, jak w standardowych rozwiązaniach, ale zawierają dodatkowo mikrosfery, które zmniejszają ich ciężar.

Dzięki temu uzyskujemy wspaniałe estetyczne efekty bez ograniczania swobody ruchu i komfortu codziennego życia.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Operacja powiększania piersi implantami to nie jedyna metoda. Kolejną techniką, którą stosujemy jest EVL, czyli Expansion Vibration Lipofilling. Łączy w sobie dwa zabiegi chirurgii plastycznej – liposukcję i przeszczep tłuszczu.

Ta metoda pozwala na modelowanie i powiększanie piersi bez konieczności wszczepiania ciała obcego do organizmu, co dla wielu Pań jest niewątpliwą zaletą i dużym udogodnieniem w przypadku alergików.

Coraz częściej spotyka się opinie, że połączenie zastosowania implantów piersiowych i przeszczepu tłuszczu jednocześnie jest najbardziej efektywną metodą powiększania piersi. Stąd wprowadziliśmy taką metodę w naszym Centrum.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach powiększania biustu:

Powiększanie piersi własnym tłuszczem metodą EVL

Metoda Expansion Vibration Lipofilling ( EVL ) jest alternatywą dla powiększenia piersi implantami.

Implanty piersi

Implanty piersi anatomiczne naśladują naturalne kontury ciała, co nadaje piersiom naturalny kształt. Szeroki zakres wymiarów.