Przejdź do treści

Powiększenie biustu

Piersi to jeden z najczęściej ocenianych atutów kobiecej sylwetki. Nic dziwnego, że wiele kobiet niezadowolonych z ich wyglądu decyduje się na zmianę. Dlatego zabiegi powiększania biustu cieszą się coraz większą popularnością.

Pożądany efekt można uzyskać w różny sposób. Kluczem do sukcesu są jednak przede wszystkim odpowiednie proporcje i naturalny wygląd. Takie rezultaty w Centrum Estetyki Ciała osiągamy za pomocą implantów, przeszczepu tłuszczu lub metodą hybrydową łączącą dwie poprzednie.

Implanty piersi

To bardzo popularna metoda stosowana od dawna. Jej zaletami są stałe efekty i możliwość znacznej zmiany rozmiaru biustu.

W Centrum Estetyki Ciała korzystamy z nowoczesnych implantów i bezpiecznych technik operacyjnych. Chcemy zapewnić jak najlepsze efekty bez ryzyka. Dlatego wszczepiamy implanty sprawdzonej marki POLYTECH, w tym implanty z mikropoliuretanową powłoką z pianki Microthane® oraz implanty firmy MOTIVA.

Komfort pacjentek jest dla nas bardzo ważny, dlatego wprowadzamy również nowe, lżejsze implanty B-Lite®, które nawet w przypadku modeli o dużych rozmiarach redukują obciążenie piersi. B-Lite® są wypełnione żelem silikonowym, jak w standardowych rozwiązaniach, ale zawierają dodatkowo mikrosfery, które zmniejszają ich ciężar. Dzięki temu uzyskujemy wspaniałe estetyczne efekty bez ograniczania swobody ruchu i komfortu codziennego życia.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Kolejną techniką powiększania biustu, którą stosujemy jest Evl, czyli Expansion Vibration Lipofilling. Łączy w sobie dwa zabiegi – liposukcję i przeszczep tłuszczu. Ta metoda pozwala na powiększenie i modelowanie piersi bez konieczności wszczepiania ciała obcego do organizmu, co dla wielu Pań jest niewątpliwą zaletą i dużym udogodnieniem w przypadku alergików.

Coraz częściej spotyka się opinie, że połączenie zastosowania implantów i przeszczepu tłuszczu jednocześnie jest najbardziej efektywną metodą powiększania piersi. Stąd wprowadziliśmy taką metodę w naszym Centrum.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach powiększania biustu:

Powiększanie piersi własnym tłuszczem metodą EVL

Metoda Expansion Vibration Lipofilling ( EVL ) jest alternatywą dla powiększenia piersi implantami.

Implanty piersi

Implanty piersi anatomiczne naśladują naturalne kontury ciała, co nadaje piersiom naturalny kształt. Szeroki zakres wymiarów.