Przejdź do treści

Powiększenie pośladków

By czuć się pięknie, komfortowo, by odzyskać właściwe proporcje ciała… powodów może być wiele. Zwykle na zabieg powiększenia pośladków zgłaszają się osoby ze słabo rozwiniętymi mięśniami pośladkowymi, płaskimi i opadniętymi pośladkami, zwiotczałą skórą na pośladkach i małą ilością tkanki tłuszczowej. 

Sposobów na osiągnięcie oczekiwanego efektu jest oczywiście kilka. Podstawą są intensywne ćwiczenia fizyczne. Rzeźbienie ciała w ten sposób jest najbardziej naturalne, ale  wymaga sporo wysiłku i czasu. Nie daje też wpływu na efekt, który zwykle jest daleki od oczekiwań i niezbyt imponujący. 

Dlatego dla szybszych i bardziej przewidywalnych rezultatów można wybrać jeden z kilku zabiegów medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej (np. implanty, brazylijski lifting pośladków, kwas hialuronowy), dzięki którym można wymodelować kształt pośladków, nadać im krągłości i przywrócić jędrność.

Implanty i Przeszczep tłuszczu

Dla widocznych zmian, które są stałe lub utrzymują się dłużej, rekomendowane są zabiegi bardziej inwazyjne – wszczepianie implantów i powiększanie pośladków tłuszczem. Oba pozwalają osiągać znacznie wyraźniejsze podkreślenie pośladków w sposób trwalszy.

Powiększenie pośladków własnym tłuszczem tzw. lipotransfer lub lipofilling łączy w sobie dwa zabiegi: liposukcję, w czasie której pobiera się tkankę tłuszczową (jej nadmiar) z innej części ciała i przeszczep z modelowaniem kształtu pośladków.

Wszczepienie implantów jest natomiast metodą najbardziej inwazyjną  (operacja w znieczuleniu ogólnym), ale dającą trwałe efekty. Zabiegu nie trzeba powtarzać — pośladki mimo upływu czasu prezentują się tak samo dobrze.

Powiększanie pośladków w Centrum Estetyki Ciała w Katowicach

W Centrum Estetyki Ciała zakładamy śródmięśniowe implanty pośladkowe. Wykonujemy również modelowanie pośladków metodą Liftingu Brazylijskiego (Brasilian Butt Lift - BBL) przeprowadzając przeszczep tłuszczu metodą Expansion Vibration Lipofilling (EVL). Stosujemy nowoczesne i bezpieczne metody. Zgodnie z najnowszymi trendami i badaniami łączymy także oba sposoby na piękne pośladki, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach powiększania pośladków:

Brazylijski Lifting powiększenie pośladków własnym tłuszczem

Powiększanie pośladków własnym tłuszczem metodą EVL.

Implanty pośladków

Implanty pośladków pozwalają uzyskać proporcjonalne i symetryczne pośladki. Stosowane w celu powiększenia lub uniesienia i uwypuklenia.