Przejdź do treści
Restylane

Restylane (kwas hialuronowy)

RESTYLANE jest linią ekskluzywnych, naturalnych wypełniaczy, umożliwiających kompleksową korektę skóry twarzy. RESTYLANE jest jedynym kwasem hialuronowym, który dzięki specjalnemu sposobowi stabilizacji utrzymuje się najdłużej w organizmie. Przywraca skórze objętość, sprawia, że rysy twarzy stają się delikatne, a twarz nabiera pogodnego wyrazu. Zabiegi preparatami Restylane polegają na iniekcji krystalicznego żelu w miejsca wymagające rewitalizacji. Wstrzyknięty kwas wiąże wodę, pozostaje w miejscu wstrzyknięcia i na wiele miesięcy, wypełnia zmarszczki lub zagłębienia skóry. Efekt działania preparatów jest długotrwały (6-18 miesięcy), ale nie permanentny. Długość utrzymywania się efektu jest sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, takich jak: wiek, typ skóry, styl życia i aktywność. Rezultat jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu preparatu Restylane. Sam zabieg trwa około 30 minut, jest niemal bezbolesny, Przy zabiegach bardziej bolesnych stosowane jest znieczulenie miejscowe. Bezpośrednio po zabiegu kwasem hialuronowym mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji, mijające po około 2 dniach.

Restylane wskazany jest do korekcji głębszych zmarszczek, na przykład bruzd nosowo-wargowych, stanowi doskonałe narzędzie kształtowania konturu twarzy i zapewnia mały lub umiarkowany poziom konturowania policzków lub obszaru brwi, wypełnia i uwydatnia wargi, podnosi opadające kąciki ust. Podawany jest do głębokiej warstwy skóry właściwej lub powierzchniowej warstwy tkanki podskórnej.

Restylane stymuluje skórę do produkcji własnego kolagenu, gwarantującego właściwy poziom nawodnienia skóry, jej elastyczność i napięcie, jednocześnie zapewniając świeżość i witalność. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry.

Restylane Skin Booster polecany jest jako zabieg nawilżający dla skóry suchej, odświeżający i zwiększający napięcie skóry tłustej, jako zabieg odmładzający dla skóry z oznakami zwiotczenia i starzenia oraz jako zabieg rewitalizujący polecany dla każdego rodzaju skóry z oznakami zmęczenia i stresu. Przeznaczony jest głównie dla dojrzałej, cieńszej skóry wymagającej dyskretnego efektu odmłodzenia, ale również obszarów z cienka skórą, na przykład szyi, dekoltu i grzbietu dłoni. Zabiegi Restylane Skin Booster należy wykonywać w seriach. Poleca się 2-4 zabiegi przeprowadzone w odstępach 2-5 tygodniowych Przed zabiegiem skórę można znieczulić kremem Emla. Po zabiegu, u niektórych pacjentek mogą pojawić się niewielkie grudki, które po 1-2 dniach znikają. Całkowity efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry najlepiej widoczny jest po kilku zabiegach.

Restylane Volyme został opracowany specjalnie do objętościowego konturowania rysów twarzy. Preparat służy przede wszystkim do wypełniania policzków, podbródka oraz do przywracania harmonijnych rysów twarzy. Działa jak delikatny lifting - spowalnia procesy starzenia, uwydatnia policzki i jednocześnie przywraca napięcie skóry twarzy. Wstrzykiwany jest głęboko w celu dodania objętości, co wspiera leżącą wyżej tkankę zapewniając twarzy pełność i przywracając symetrię. Opisywana terapia jest idealna dla pacjentek oczekujących bardziej wyrazistych rysów twarzy lub pacjentek z niewyrównaną lub asymetryczną twarzą.

Restylane LYPS to wspaniały wypełniacz stworzony z myślą o pielęgnacji i powiększeniu ust i okolicy warg. Nawilża i odżywia skórę, zapewnia naturalny i długotrwały efekt.