Przejdź do treści

Liposukcja VASER Lipo High Definition Liposculpture

Głowica ultradźwiękowa rozdrabnia tłuszcz w emulsję łatwą do odessania, podgrzewa i napina skórę, umożliwia liporzeźbienie - zaznacza charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia na brzuchu i klatce piersiowej.

Lipoliza Laserowa – CelluSmooth

To nowoczesna metoda wykorzystująca zaawansowaną technologię laserową fali 1319nm do rozdrobnienia podskórnej tkanki tłuszczowej, przecięcia więzadeł powodujących cellulit i napięcia skóry.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 służy do odmładzania twarzy, rąk i dekoltu oraz do usuwania blizenek potrądzikowych, poprawiając strukturę skóry.

Peeling laserowy – laser Erbowo-Yagowy Sciton Joule

Oczyszcza skórę, ujednolica koloryt i strukturę, zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza nierówności, usuwa przebarwienia i rozszerzone pory skóry.

Usuwanie Naczynek Katowice – Laser Cutera Excel V

Jest to nieinwazyjny sposób likwidowania niechcianych naczyń, pajączków czy innych zmian naczyniowych wiązką światła lasera.

Radiofrekwencja IRF

Urządzenie IRF poprzez głęboki efekt cieplny poprawia kondycję skóry, zwiększa jej napięcie, a także bierze udział w skutecznej redukcji cellulitu.

LDM

Najnowocześniejszy sprzęt do ujędrniania, usuwania zmarszczek, liftingu przebarwień i cellulitu. Zwiększa elastyczność i napięcie skóry.

Miracle Wave

Zaawansowane urządzenie wykorzystujące mikroprądy oraz pokryte srebrem rękawice do pielęgnacji skóry w szerokim zakresie.

Mezoterapia

Jedna z najskuteczniejszych metod zatrzymywania procesów starzenia się skóry, odbudowy i rewitalizacji skóry twarzy i ciała.

Peeling medyczny

Najczęściej wykonywany zabieg dermatologii estetycznej. Stymuluje odnowę komórek i remodeling skóry właściwej, nawilża, usuwa defekty.