Przejdź do treści

Brazylijski Lifting powiększenie pośladków własnym tłuszczem

Powiększanie pośladków własnym tłuszczem metodą EVL.

Liposukcja VASER Lipo High Definition Liposculpture

Głowica ultradźwiękowa rozdrabnia tłuszcz w emulsję łatwą do odessania, podgrzewa i napina skórę, umożliwia liporzeźbienie - zaznacza charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia na brzuchu i klatce piersiowej.

Lipoliza Laserowa – CelluSmooth

To nowoczesna metoda wykorzystująca zaawansowaną technologię laserową fali 1319nm do rozdrobnienia podskórnej tkanki tłuszczowej, przecięcia więzadeł powodujących cellulit i napięcia skóry.

Implanty pośladków

Implanty pośladków pozwalają uzyskać proporcjonalne i symetryczne pośladki. Stosowane w celu powiększenia lub uniesienia i uwypuklenia.

Pellevé™

Jedna z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. Opatentowany system oparty na częstotliwości fal radiowych (RF).

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 służy do odmładzania twarzy, rąk i dekoltu oraz do usuwania blizenek potrądzikowych, poprawiając strukturę skóry.

Peeling laserowy – laser Erbowo-Yagowy Sciton Joule

Oczyszcza skórę, ujednolica koloryt i strukturę, zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza nierówności, usuwa przebarwienia i rozszerzone pory skóry.

Radiofrekwencja IRF

Urządzenie IRF poprzez głęboki efekt cieplny poprawia kondycję skóry, zwiększa jej napięcie, a także bierze udział w skutecznej redukcji cellulitu.

LDM

Najnowocześniejszy sprzęt do ujędrniania, usuwania zmarszczek, liftingu przebarwień i cellulitu. Zwiększa elastyczność i napięcie skóry.

Miracle Wave

Zaawansowane urządzenie wykorzystujące mikroprądy oraz pokryte srebrem rękawice do pielęgnacji skóry w szerokim zakresie.