Przejdź do treści

Włosy

 

 

Lipoliza Laserowa – CelluSmooth

To nowoczesna metoda wykorzystująca zaawansowaną technologię laserową fali 1319nm do rozdrobnienia podskórnej tkanki tłuszczowej, przecięcia więzadeł powodujących cellulit i napięcia skóry.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Tworzenie osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Dzięki zawartości komórek macierzystych powoduje skuteczną regenerację komórek skóry.

i-PRF fibryna bogatopłytkowa

Koncentrat płytek z naszej krwi stosowany w leczeniu wielu schorzeń oraz wspomagająco w procesach regeneracji i remodelingu tkanek.

Mezoterapia

Jedna z najskuteczniejszych metod zatrzymywania procesów starzenia się skóry, odbudowy i rewitalizacji skóry twarzy i ciała.

PRX – T33

Zabieg PRX-T 33 to chemiczna metoda biorewitalizacji skóry, którą można przeprowadzać nawet u najmłodszych pacjentów.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy odpowiednio dobranym preparatem, wpływając korzystnie na stan skóry głowy. Włosy po zabiegu są odżywione i wzmocnione, następuje zahamowanie wypadania włosów i stymulacja do produkcji nowych.

Karboksyterapia

Karboksyterapia polega na podawaniu czystego dwutlenku węgla za pomocą odpowiedniej techniki, wpływając na odżywienie i dotlenienie cebulki włosowej, dzięki czemu zmniejsza się wypadanie włosów oraz stymuluje wzrost nowych.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg polegający na podaniu osocza z krwi pacjenta, dzięki czemu następuje zahamowanie wypadania włosów i stymulacja odrostu nowych.