Przejdź do treści

Konsultacje

Konsultacje

Przebieg wizyty

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Na wizycie konsultacyjnej ocenimy problem, z którym się zgłaszasz, stan twojego zdrowia,  ocenimy, czy kwalifikujesz się do leczenia metodą zabiegową. Wyjaśnimy na czym ona polega, jakie są jej konsekwencje, postępowanie pozabiegowe. Otrzymasz wskazówki, jak należy się przygotować do zabiegu, ile może trwać rekonwalescencja.

Po przyjściu do nas spocznij w wygodnych fotelach przy recepcji. Posiadamy gabinety zabiegowe, w których odbywają się konsultacje i drobne zabiegi laserowe i chirurgiczne. W pozostałych gabinetach pracuje masażysta, podolog i kosmetyczka. Pacjenci zgłaszający się na zabieg operacyjny przechodzą na Oddział Chirurgii Krótkoterminowej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Po wykonanym zabiegu na oddziale chirurgii krótkoterminowej pacjent pozostaje pod naszą opieką 1-2 doby. Pacjent może również odpoczywać w komfortowym mieszkaniu obok kliniki, odbywa w Centrum masaże, zmiany opatrunków, kontrole lekarskie. Po powrocie do sił pacjent może wracać do miejsca zamieszkania.