Przejdź do treści

Wyszczuplanie - Liposukcja

Nie trzeba mieć wielu rodzajów liposukcji. Trzeba mieć te bezpieczne, pewne i dające wyjątkowe efekty. Nasze metody dają zupełnie nową jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Dzięki nim możemy napiąć skórę, zmniejszyć objawy cellulitu. Dlatego często podczas jednego zabiegu stosujemy zarówno liposukcję nutacyjną N.I.L., jak i ultradźwiękową VASER Lipo, jak i laserową CelluSmooth. Takie połączenie technik liposukcji pozwala osiągnąć tak niesamowite efekty.

N.I.L. - Liposukcja Infradźwiękowa

Innowacyjna technika, w której kaniule aktywowane sprężonym powietrzem wykonują ruch nutacyjny. Zapewnia to efektywne usuwanie tłuszczu i precyzyjne rzeźbienie ciała.

Liposukcja VASER Lipo High Definition Liposculpture

Głowica ultradźwiękowa rozdrabnia tłuszcz w emulsję łatwą do odessania, podgrzewa i napina skórę, umożliwia liporzeźbienie - zaznacza charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia na brzuchu i klatce piersiowej.

Lipoliza Laserowa – CelluSmooth

To nowoczesna metoda wykorzystująca zaawansowaną technologię laserową fali 1319nm do rozdrobnienia podskórnej tkanki tłuszczowej, przecięcia więzadeł powodujących cellulit i napięcia skóry.